KLIMAPLAN bvba installeert airconditioning, warmtepompen, vloerverwarming, zonnepanelen, zonneboilers, ventilatie. Hun team van gemotiveerde professionals staat zeven dagen per week, 24 uur per dag klaar. Ze bieden oplossingen op maat voor uiteenlopende klanten en omgevingen. Naast nieuwe installaties verzorgen ze ook preventief onderhoud en bieden ze service na verkoop.

De bedrijfwageninrichting voor Klimaplan moest perfect afgestemd worden op hun behoeften als HVAC specialist. De veelzijdigheid van hun bedrijf vraagt om een goed doordachte inrichting. Tom, onze specialist bedrijfswageninrichting, bracht samen met het team van Klimaplan alle wensen en eisen in kaart. Op basis hiervan maakte hij een volledig ontwerp op maat. Dankzij de 3D-visualisaties konden ze meteen zien of het ontwerp aansloot bij hun verwachtingen.


Na akkoord ging het ontwerp naar ons professioneel atelier, waar onze ervaren techniekers voor een zorgvuldige plaatsing zorgden.Aan beide zijden van het voertuig werden ruime opbergrekken geplaatst voor gereedschap, onderdelen en wisselstukken. Dankzij de vele sorteerbakken zijn kleine materialen overzichtelijk en netjes opgeborgen.De smalle zijwand bij de achterdeur kreeg extra functionaliteit met een kapstok en een veelzijdig opbergvak. Aan de zijdeur een houder voor papier zodat ze met schone handen kunnen vertrekken

Om het helemaal af te maken, hebben we vliegtuigrails tegen de scheidingswand geplaatst. Hiermee kunnen de meest uiteenlopende ladingen veilig worden vastgezet.
Heb je ook een uitdaging voor ons team? Aarzel niet om ons te contacteren.